E-book o astmie osób dorosłych

dziękuję

 

Dzień dobry,

chcę podziękować z całego serca wszystkim naszym tegorocznym darczyńcom. Kwota zgromadzona na koncie fundacji dzięki zbiórce z tytułu 1% podatku dochodowego pomoże nam nie tylko utrzymać stronę fundacji, ale także kontynuować wysyłkę newslettera.

Tym bardziej się cieszę, bo nadal wierzę w misję fundacji i wiem, jak bardzo potrzebna jest edukacja prozdrowotna.

Radość sprawiają mi wszystkie telefony (+ 48 691 717 877), nawet jeżeli w niektórych przypadkach, mogę pomóc jedynie dobrym słowem.

W podziękowaniu dla darczyńców i żeby wesprzeć wszystkich astmatyków, powstanie publikacja w formie e-booka, która będzie zawierała zagadnienia dotyczące przed wszystkim astmy osób dorosłych.

Wielu pacjentów zachorowało na astmę oskrzelową w czasie pandemii i z przyczyn organizacyjnych zostali oni pozbawieni prawidłowej opieki zdrowotnej. Opieka zdrowotna nie kojarzy mi się tylko i wyłącznie z ordynowaniem leków, ale także z przekazaniem odpowiedniej wiedzy na temat profilaktyki. Na to wielokrotnie nie było czasu w gabinetach lekarskich i w czasie teleporad. Nikt z nas nie przypuszczał w jak trudnej sytuacji możemy się wszyscy znaleźć.

Chodzi nam zawsze o to, żeby być o krok przed astmą.

O tym będzie nasza publikacja, która będzie dostępna bezpłatnie, do pobrania z naszej strony internetowej.

Bardzo chcieliśmy, żeby poradnik ukazał się w grudniu, ale z przyczyn całkowicie zdrowotnych jego twórców musieliśmy ten termin przesunąć. Nie chcieliśmy, żeby ta publikacja była przygotowana bezrefleksyjnie i pobieżnie.

Z tego też powodu piszemy do Państwa z pytaniem, czy są sprawy, które chcielibyście, żeby zostały w poradniku poruszone.

Jest jeszcze czas, żeby opracować potrzebny temat, dopisać coś, co ułatwi naszej społeczności dbanie o zdrowie.

Piszcie do nas, proszę, na adres kontakt@zawszeokrokprzedastma.org.

I koniecznie trzymajcie za nas kciuki, bo praca idzie pełną parą.

Życzę nam wszystkim zdrowia i spokoju, bo to jest nam wszystkim bardzo potrzebne.

Z grudniowymi pozdrowieniami

Justyna Mroczek-Żal

Prezes Fundacji

 

astma