Pamiętacie historię, którą opowiedziała mi Moja Przyjaciółka („Astmatyk jak Spitfire”)? Oj, pozostał mi pozostał gdzieś „w głowie” ten Skuteczny Spitfire. Co to szybko lata i z determinacją osiąga postawione cele.

Chciałam, aby ów Spitfire trochę dłużej pozostał „w barwach Fundacji”. I wymyśliłam koszulkę z logo. Dla Pani Zofii („Marszem z kijami po oddech”) i innych Astmatyków. Niech zawsze będą Skuteczni jak Spitfire!

Pierwsze, próbne jeszcze egzemplarze Koszulki Spitfire, były przez ostatnie miesiące w posiadaniu Zarządu Fundacji. To właśnie Koszulka Spitfire, jak przysłowiowy „strój służbowy”, była przez nas zakładana gdy reprezentowałyśmy Fundację na różnych imprezach.

Spitfire Zarząd 2017 fb

Niesamowite, prawda? Zdjęcie nie oddaje ich uroku. W rzeczywistości są jeszcze piękniejsze. No, ale nic dziwnego. Bo przecież „Projekt od Mistrza”. Tommy Kaca, dziękujemy za jego przekazanie.

Dzisiaj mogę wreszcie ogłosić, iż każdy Astmatyk i sympatyk Fundacji, może stać się posiadaczem Koszulki Spitfire. Są już do kupienia za pośrednictwem sklepu internetowego naszego partnera, ALERGSOVA Sp. z o.o. w zakładce „SPITFIRE Koszulka Fundacji”.

Drogi Astmatyku i sympatyku Fundacji, zakładaj więc Koszulkę Spitfire i śpiesz realizować swoje marzenia!

Powoli, krok po kroku, z determinacją, bo nie będzie łatwo.

Jak to zawsze bywa, kiedy „ciało” nieustająco nie nadąża za „duchem”.

Ale przyjdzie moment, że polecisz… I dotrzesz do celu… Skutecznie jak Spitfire!

 

Dochód ze sprzedaży Koszulki Spitfire pozwoli sfinansować kolejne akcje edukacyjne Fundacji, w szczególności związane z projektem „Placówka Edukacyjna Przyjazna Alergikowi/Astmatykowi”.

Trzymajcie kciuki za powodzenie w ich realizacji!

 

Magdalena Gruszczyńska
Założyciel Fundacji „Zawsze o Krok przed Astmą”