Wygraj koszulkę Fundacji SPITFIRE

FUNDACJA Dyw 303 SPITFIRE - logo      
     
  Mamy dla Was propozycję wygrania koszulki „fundacyjnej”  - SPITFIRE

Celem konkursu jest upowszechnienie wiedzy o działaniach Fundacji i zwrócenie uwagi na to, że nasza działalność jest finansowana m.in. z podatku 1%, który każdy z Was może nam w ramach swojego zeznania podatkowego podarować.

Mamy dla Was 40 koszulek fundacyjnych „Spitfire” (lista na końcu regulaminu)

Oto co trzeba zrobić:

  1. Napisz 5 zdań na temat w jaki sposób pomaga Ci działalność Fundacji „Zawsze o Krok przed Astmą”. Zamieść tę opowieść w poście na swoim profilu FB w trybie publicznym. Oznacz w poście stronę FB – „Wiem jak żyć z Astmą”. Na końcu swojej opowieści umieść zdanie: Przekaż Fundacji „Zawsze o Krok przed Astmą” 1% podatku – KRS 0000497571.
  2. Zawiadom Fundację o zamieszczeniu posta poprzez wysłanie maila na adres kontakt@zawszeokrokprzedastma.org. W mailu napisz jaki wybierasz rozmiar i kolor z listy koszulek, umieszczonej na końcu regulaminu. Tylko takie kompletne zgłoszenie jest brane pod uwagę. Obowiązuje zasada: „kto pierwszy ten lepszy” – kolejność rozdawania koszulek jest oceniana według daty i godziny wpływu maila na konto pocztowe Fundacji.
  3. Akcja rozpoczyna się 7 stycznia 2020 r. i trwa do rozdania ostatniej koszulki SPITFIRE. Wcześniej zgłoszone wpisy nie biorą udziału w konkursie.
  4. Decyzję o uznaniu postu za zwycięski podejmuje Jury złożone z dwóch osób – członków Zarządu Fundacji. Zastrzegamy sobie prawo do nieuwzględnienia postów, których treścią NIE jest pozytywne przesłanie o działalności Fundacji. Uznajemy bowiem, że brać udział w naszym konkursie będą tylko takie osoby, które z radością chciałyby nosić naszą koszulkę. Z przyczyn oczywistych nikt nie nosi koszulki organizacji, w której misję nie wierzy. W przypadku nieuzwględnienia posta w konkursie, poinformujemy o tym autora niezwłocznie mailem, od tej decyzji nie przysługuje żaden środek odwoławczy.
  5. Poinformowanie o kolejnym zwycięzcy konkursu odbywa się poprzez udostępnienie posta konkursowego na stronie FB „Wiem jak Żyć z Astmą”, której administratorem jest Fundacja oraz wysłanie maila do osoby zainteresowanej. Fundacja w tym mailu poprosi uczestnika konkursu o podanie danych adresowych i numeru telefonu do listu przewozowego.
  6. Koszulka zostanie wysłana do zwycięzców przesyłką priorytetową w ramach Poczty Polskiej po ustaleniu adresu wysyłki. Opłatę za przesyłkę zagraniczną Uczestnik konkursu pokrywa samodzielnie (wpłata na konto Fundacji wg cennika Poczty Polskiej).
  7. W przypadku kiedy w bardzo krótkim czasie zostaną wysłane różne zgłoszenia do konkursu i nie będzie można zapewnić rozmiaru i koloru, o który poprosił Uczestnik konkursu, Fundacja wysyła najbardziej „podobną koszulkę”, wraz z informacją mailową, z uwzględnieniem pierwszeństwa osoby, której zgłoszenie przyszło wcześniej.
  8. Administratorem danych osobowych zwycięzców pozostaje  Fundacja „Zawsze o Krok przed Astmą”, a proces przetwarzania danych pozostaje zgodny z informacją o RODO zamieszczoną na stronie zawszeokrokprzedastma.org.

Pozostaje mi zatem tylko życzyć Wam dobrej zabawy i czekać na Wasze historie.

Mam nadzieję, że wszyscy będziemy się dobrze bawili.

Pozdrawiam serdecznie

Justyna Mroczek-Żal

Prezes Fundacji

2017_Depultycze_Spitfire

 

 

Takie mamy na stanie koszulki (lista ta jest edytowana na bieżąco i aktualizowana po każdym zmniejszeniu liczby koszulek w puli)

 

Koszulka „Spitfire” 40,00
Rozmiar XS – Turkusowy 3
Rozmiar XS – Szary 2
Rozmiar S – Turkusowy 6
Rozmiar S – Szary 5
Rozmiar M – Turkusowy 2
Rozmiar M – Szary 5
Rozmiar L – Turkusowy 6
Rozmiar L – Szary 6
Rozmiar XL – Turkusowy 5
Rozmiar XL – Szary 0

 

Spitfire Zarząd 2017 fb