Zdrowie Młodych

19477345_994836127320408_2193294841900732135_o

W czerwcu 2017 roku Fundacja ‘Zawsze o Krok przed Astmą” objęła patronatem Kampanię „Zdrowie Młodych”.

Przesłanie tej kampanii było następujące:

„W dzisiejszych czasach młodzi ludzie żyją w ciągłym stresie i biegu. Ze względu na wydłużoną aktywność zawodową później zakładają swoje rodziny, przedłużając swoją młodość. Tryb życia narzuca ograniczenie czasu wolnego i aktywności dodatkowych. Na dalszy plan spada dbałość o własne zdrowie, co może prowadzić do zaniedbania, a w dalszej perspektywie do poważnych schorzeń.

Misją kampanii „Zdrowie Młodych” jest zwrócenie uwagi na istotę profilaktyki oraz długofalowe konsekwencje zdrowotne, które może nieść za sobą niewłaściwy tryb życia oraz zignorowanie pierwszych niepokojących sygnałów. W projekcie poruszona zostanie problematyka zarówno zdrowego odżywiania jak i chorób, które swój początek mają w najlepszym okresie swojego życia zagrażając niezależnie od płci czy aktywności zawodowej.”

Cele kampanii zostały zrealizowane między innymi poprzez:

  1. Publikację prasową w dzienniku Rzeczpospolita dn. 22.06.2017 (nakład ogólnopolski).
  2. Serwis merytoryczny www.byczdrowym.info/zdrowy-oddech , na którym pojawiają się eksperckie publikacje z poprzednich kampanii medycznych.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia serwisu „Byczdrowym.info” i czerpania sprawdzonej merytorycznie wiedzy na temat dbania o swoje zdrowie. Podzielcie się Państwo tymi informacjami  z Waszymi rodzinami, przyjaciółmi i znajomymi, żeby jak najwięcej osób, mogło korzystać z dobrodziejstw kampanii.

Pozdrawiam serdecznie

Justyna Mroczek-Żal

Fundacja „Zawsze o Krok przed Astmą”